چای ایرانی

همان طور که می دانید چای یک نوشیدنی پرطرفدار و محبوب در بین مردم جهان و خصوصا ایران است.

البته ناگفته نماند که چای ایرانی نیز تنها چای ارگانیگ در روی کره ی خاکی می باشد. چای ایرانی جزء خالص ترین و ناب ترین چای های دنیا است که عاری از هرگونه مواد شیمیایی و سمی است.

چای با کیفیت دارای نشانه های ظاهری چون عطر، شکل ظاهری، رنگ و غیره می باشد که حین خرید باید دقت کافی را نسبت به یک چای طبیعی، بدون اسانس و ارگانیک داشته باشید.

متأسفانه امروزه مردم کشورمان به چای های خارجی که دارای عطر و اسانس های مصنوعی هستند روی آورده و از خرید چای طبیعی و سالم امتناع می کنند.

لذا جایز می دانیم که به شما بگوییم اگر به فکر سلامت خود و دیگران هستید؛ گول ظاهر چای های خارجی با عطر و اسانس هایی که بعدا به آن ها اضافه شده اند را نخورده و یک چای با کیفیت با رنگ و بوی طبیعی را انتخاب نمایند.

از ویژگی های خاص و منحصر به فرد چای طبیعی، چای  بدون اسانس، چای بهاره می توان به رنگ و عطر طبیعی است

که دیگر نیاز به افزودن عطر و اسانس نبوده و به راحتی در زمان خیلی کم ته نشین نمی شود اشاره کرد.

بعد از دم کشیدن چای طبیعی لاهیجان نیز این چای بلافاصله رنگ طبیعی خود را از دست نداده و تیره نمی گردد.

از دیگر مزیت چای ایرانی می توان به مراحل تولید، برداشت، فرآوری و بسته بندی آن اشاره کرد که در طی این فرآیند به دلیل پاک بودن و عاری بودن از هر نوع آلودگی نیاز به شستشو نداشته و این موضوع خود نشان از کیفیت، مرغوبیت و سلامت چای ایرانی است.

در این جا لازم دانستیم که نام چند نوع چای ایرانی با کیفیت را بگنجانیم.

از انواع چای ایرانی می توان به چای سیاه، چای سفید، چای سبز و چای دستی ایرانی اشاره کرد و اما اسامی تجاری چای ایرانی نیز چای سرگل، چای شکسته، چای ممتاز، چای قلم، چای خاکه و چای باروتی می باشد که بر حسب دسته بندی های صورت گرفته زیر نظر کارشناسان قیمت گذاری می گردد.

امکان ثبت نظر وجود ندارد

کلیه حقوق این وب سایت برای سفره سین محفوظ است

🚛 هزینه ارسال (کیلویی 2 تا 3 هزار تومان) با تیپاکس یا پست تا درب منزل شما بعهده ماست 🚛 رد کردن